Ogłoszenia

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA (23 kwietnia 2017)

 

 

  1. Dziś w Niedzielę Bożego Miłosierdzia godz. 17.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  2. Niedziela dzisiejsza jest patronalnym dniem Caritas i pierwszym dniem Tygodnia Miłosierdzia. Daje nam to możliwość podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób angażują się w pomoc potrzebującym. Dziękujemy szczególnie członkom Parafialnego Zespołu Caritas z ks. Aureliuszem Bociarskim. Dziękujemy też wszystkim, którzy poprzez modlitwę i pomoc materialną wspierają działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Dziś w odpowiedzi na apel papieża Franciszka członkowie Caritas zbierają ofiary do puszek na pomoc chrześcijanom w Aleppo.

  3. Od jutra do 13 maja po Mszy św. wieczornej będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. Jest to nasza odpowiedź na wezwanie Maryi z Fatimy o modlitwę różańcową za świat. Modlitwę poprowadzą poszczególne Koło różańcowe z naszej parafii. Zapraszamy.

  4. We wtorek na Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego. Po Mszy św. wieczornej we wtorek spotkanie dla przygotowujących się do Bierzmowania.

  5. Przy Grobie Pańskim na utrzymanie kościołów i pomoc chrześcijanom w Ziemi Świętej zebraliśmy 3000 zł.

  6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego. Dziś z gazetą jest płyta z filmem fabularnym pt. Zmartwychwstały.

  7. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii, za ofiary na obiady dla dzieci i na powstający parking. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.