Ogłoszenia

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 30 kwietnia 2017

 

 

 

 

 1. Dziś o godz. 17.15 modlitwę różańcową poprowadzą Rycerze Kolumba.

 2. Jutro 1 maja – wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika i rozpoczęcie nabożeństw majowych ku czci Matki Najświętszej, które będą odprawiane przez cały maj o godz. 17.30. Zapraszamy

 3. Do 13 maja po Mszy św. wieczornej trwamy na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. Jest to nasza odpowiedź na wezwanie Maryi z Fatimy o modlitwę różańcową za świat. Modlitwę poprowadzą poszczególne Koło różańcowe z naszej parafii. Zapraszamy.

 4. Jutro o godz. 18.00 Msza Św. Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym

 5. We wtorek, 2 maja, to Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Niech wywieszona flaga będzie wyrazem przywiązania do naszej Ojczyzny.

 6. W środę, 3 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego.

 7. W tym tygodniu przypada I. Czwartek, I. Piątek i I. Sobota miesiąca. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 15.45 Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy w piątek po porannych Mszach Św.

 8. Z dniem dzisiejszym zakończył swoją czternastoletnią służbę przy naszej parafii pan Ryszard Kulak, który dbał o porządek wokół świątynia i całego terenu przy budynkach parafialnych. Dziękujemy za jego solidną oraz pełną zaangażowania pracę i życzymy Bożego błogosławieństwa i wielu łask.

 9. Za tydzień Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Wesprzemy ofiarami nasze Wyższe Seminarium Duchownego w Radomiu.

 10. Na pomoc mieszkańcom Syrii, szczególnie Aleppo zebraliśmy ubiegłej niedzieli 3551 zł.

 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii, za ofiary na obiady dla dzieci i na powstający parking. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.