Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna 14 maja 2017

 

1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. 

2. Dzieci z klas trzecich przystąpi-ą (ły) dziś do Pierwszej Komunii Świętej i rozpoczynają biały tydzień. Otoczmy je i ich rodziny modlitwą, by spotkanie z Jezusem Eucharystycznym owocowało w ich życiu wiernością Bogu. Dziękujemy rodzicom dzieci za ufundowanie 8 fioletowych ornatów.

3. W poniedziałek o godz. 17.00 spowiedź kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców i świadków. Ostatnie spotkanie kandydatów po Mszy Świętej o godz. 18.00. 

4. W poniedziałek imieniny obchodzi siostra Zofia, nasza zakrystianka. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Solenizantki w o godz. 18.00. Niech nasza modlitwa o wszelkie łaski i zdrowie będzie wyrazem wdzięczności siostrze za troskę o porządek, piękno i ład w naszej świątyni. Na tej Mszy Świętej będziemy również modlić się za księdza Sławomira Szustaka z racji jego imienin, dziękując za posługę jaką sprawuje w naszej parafii. Polecamy solenizantów modlitwie.

5. Również jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 zapraszamy rodziców pragnących wysłać dzieci na kolonie wakacyjne organizowane przez naszą parafię. Spotkanie na parterze Domu Parafialnego.

6. We wtorek 16 maja na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież klas III gimnazjum przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.

7. W następną niedzielę na Mszy Św. o godz. 13.00 rocznica Komunii Św.

8. W sobotę 3 czerwca organizujemy wyjazd do Częstochowy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 6.00. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii. 

9. Wyszedł kolejny numer naszej Gazety parafialnej. Jego wydawanie możemy wesprzeć ofiarami do puszek.

10. Za tydzień w godz. 9:30 - 11.30 przed kościołem dostępna będzie mobilna urna za pomocą której można wziąć udział w głosowaniu na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Dzięki budżetowi obywatelskiemu  mogą  być realizowane projekty dotyczące naszego osiedla. Aby oddać głos należy mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Zachęcamy do udziału.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego. 

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii, szczególnie za ofiary na obiady dla dzieci i parking. Bóg zapłać.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.