VI Niedziela Wielkanocna 21 maja 2017

1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.

2. Dziś w godz. 9,30 - 11.30 przed kościołem dostępna będzie mobilna urna za pomocą której można wziąć udział w głosowaniu na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do udziału w głosowaniu.

3. W piątek rozpoczynamy na nabożeństwach majowych nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.

4. W sobotę, 27 maja już po raz drugi wyruszy nocna pielgrzymka kobiet do sanktuarium w Błotnicy. Zapisy w Kurii i dniu wymarszu w parafii M. B. Częstochowskiej na Kapturze.

5. Dzieci obchodzące rocznicę I Komunii Św. ufundowały razem z młodzieżą, która przystąpiła do Bierzmowania nowe fioletowe stuły do koncelebry.

6. W minionym tygodniu zakończył praktykę duszpasterską w naszej parafii diakon Sylwester Podgórski. Dziękujemy za jego służbę i polecamy modlitwą parafian w dniach poprzedzających jego święcenia kapłańskie.

7. Z racji 25 rocznicy powstania Caritas Diecezji Radomskiej nasz Parafialny Zespół Caritas, jako jeden z trzech w diecezji został wyróżniony złotym medalem "In Caritate Servire" (Służyć w miłości).

8. Nasza parafia i Legion Maryi w ramach "Klubu Dobrego Filmu" organizuje wyjście do kina Helios w dniu 29.05.2017 o godz. 19.00 na film pt. "Teraz i w godzinę śmierci." To wielka opowieść o sile modlitwy różańcowej, splecionych z nią losach świata i losach pojedynczych ludzi. Zapisy w zakrystii do 28.05.2017 (Niedziela) cena biletu 12 zł.

9. W sobotę 3 czerwca organizujemy wyjazd do Częstochowy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 6.00. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

10. Zachęcamy do nabycia Gościa niedzielnego.

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii, szczególnie za ofiary na obiady dla dzieci i parking. Bóg zapłać.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.