Ogłoszenia

Wniebowstąpienie Pańskie (28 maja 2017)

 

1. Dziś i do środy nabożeństwo i litania Loretańska o godz. 17.30. 

2. Od czwartku nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o 17.30.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja całodzienna w czwartek. Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00. Mszą Świętą o godz. 8.00 rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo I sobót miesiąca. W piątek odwiedzimy chorych  po porannych Mszach Św. Zapisy w zakrystii. 

4. Również dziś w godz. 9,30 - 11.30 przed kościołem dostępna będzie mobilna urna za pomocą której można wziąć udział w głosowaniu na projekty z Budżetu Obywatelskiego. Będzie dostępna również 4 i 11 czerwca w godz. 11:30 - 13:30. Zachęcamy do udziału w głosowaniu na projekty z naszego regionu oraz na ogólnomiejski projekt „Ambulans dla radomian II”.

5. Za tydzień na Mszy Świętej o godz. 13.00 ks. proboszcz będzie dziękował za 25 lat kapłaństwa.

6. Za tydzień ogólnopolska zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

7. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom  i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.