Zesłanie Ducha Świętego (4 czerwca 2017)

1. Dziś zbieramy ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej

2. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt. Msze Święte w naszym kościele o godz. 6.30 - 7.00 - 8,00 – 10,00 i po południu o godz. 18.00.

3. Przez cały czerwiec nabożeństwo i litania do Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 – Msza Święta i modlitwy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

5. We wtorek Msza Święta o godz. 18.00 i spotkanie Rycerzy Kolumba

6. W środę Msza św. i spotkanie RYCERSTWA NIEPOKALANEJ

7. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

8. Za tydzień w niedzielę 11 czerwca na Mszy Świętej o godz. 13.00 będzie miał swoje prymicje ks. Sylwester Podgórski, który odbywał u nas praktyki diakońskie.

9. W najbliższą niedzielę od godz. 14.00 zapraszamy na XII Parafialny Festyn Rodzinny organizowany przez Parafialny Zespół Caritas. W programie przewidziane są liczne atrakcje, konkursy, pokazu, zabawy, występy artystyczne oraz bufet. Dochód z Festynu przeznaczony jest na wsparcie letniego wypoczynku dla dzieci z rodzin potrzebujących pomocy z naszej parafii.

10. Przypominamy, że w przyszłą niedziele kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego.

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii. Szczególnie na obiady dla dzieci. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom  i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.