Ogłoszenia

XI niedziela zwykła (18 czerwca 2017)

1. Pragniemy podziękować Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowane ubiegłotygodniowego festynu parafialnego. Dziękujemy wykonawcą, ofiarodawco, instytucjom i wszystkim, dzięki który ten festyn się odbył. Dziękujemy wszystkim uczestnikom festynu.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na naszą parafialną procesję Bożego Ciała: Rycerzom Kolumba, wspólnotom franciszkańskiej, różańcowej neokatechumenalnej, młodzieży oraz siostrze Dorocie i zespołowi Michael za śpiewy, dziękujemy niosącym chorągwie, feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiaty, asyście, ministrantom, oraz służbom technicznym. Dziękujemy również za udekorowanie domów i bloków na trasie procesji oraz wszystkim za atmosferę modlitwy.

3. Dziś nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesja o godz. 17.30. 

4. W dni Oktawy Bożego Ciała po Mszy Świętej o godz. 18.00. Litania do Serca Jezusowego, a po niej procesja wokół kościoła. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. 

5. W czwartek o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy Świętej i procesji – poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci i modlitwa za matki oczekujące potomstwa. 

6. Z racji na obchody Roku Św. Br. Alberta, główne uroczystości jemu poświęcone w naszej diecezji odbędą się  w czwartek 22 czerwca w Parafii Św. Brata Alberta w Radomiu (Prędocinek) o godz.18.00

7. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji na uroczystość nie obowiązuje post.

8. Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i błogosławieństwo na czas wakacji w piątek o godz. 8.00. Spowiedź Święta dla dzieci i młodzieży przed wakacjami w czwartek o godz. 17.30. 

9. W sobotę o godz. 21.00 z Parafii M. B. Częstochowskiej przy ul Wernera wyrusza XI nocna pielgrzymka mężczyzn organizowana przez Rycerzy Kolumba. Zapraszamy. Panów, którzy zdecydowali się wstąpić w szeregi Rycerzy prosimy o kontakt z proboszczem.

10. Wyszedł kolejny numer naszej Gazety parafialnej. Wspieramy jej wydawanie ofiarami do puszek

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom  i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.