Ogłoszenia

XIV niedziela zwykła 2017 (9 lipca 2016)

1. Dziś, o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Teresy od Dzieciatka Jezusa. Intencje prosimy składać w zakrystii.

3. W środę 12 lipca przypada wspomnienie św. Zeli i Ludwika Martin, rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Po Mszach Św. będzie ucałowanie relikwii świętych. Zachęcamy małżonków do modlitwy za siebie przez ich wstawiennictwo. 

4. W piątek, 14 lipca, na Mszy Św. o godz. 7.00 modlimy się za ks. kan. Andrzeja Łukasika z racji 37 rocznicy śmierci. 

5. Poradnia Rodzinna dla narzeczonych będzie czynne 14 i 21 lipca. Spotkania narzeczonych z kapłanem odbywają się w czwartki po wieczornej Mszy Świętej. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu przy Parafii Katedralnej została uruchomiona poradnia dla narzeczonych w soboty od 10.00 do 11.30.00. 

6. Dziś wyszedł wakacyjny numer naszej Gazety parafialnej. Jej wydawanie możemy wesprzeć ofiarami do puszek.

7. Zachęcamy do nabycia Gościa niedzielnego.

8. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.