Ogłoszenia

XVI niedziela zwykła (23 lipca 2017)

 

 

1. Dziś, o godz. 17.30 – Litania do Serca Pana Jezusa

2. We wtorek, 25 lipca obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Jest to również dzień imienin ks. Krzysztofa Wabika. Za niego oraz za wszystkich prowadzących pojazdy oraz podróżujących będziemy modlić się tego dnia na Mszy Świętej o godz. 18.00. Po Mszy Świętej poświęcimy na placu przed Domem Parafialnym wszelkie pojazdy. 

3. W środę, 26 lipca – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu swoje imieniny obchodzi przełożona sióstr - s. Anny Jonkisz. Będziemy modlić się w intencji Solenizantki w środę na Mszy Świętej o godz. 18.00.

4. 6 sierpnia wyrusza 38 Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału w naszej parafialnej grupy nr 8. Grupę poprowadzi ks. Marcin Sajnóg. Organizujemy w dniu 13 sierpnia wyjazd do Częstochowy. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

5. Dziękujemy za ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego.

6. W najbliższym tygodniu kończą pracę w naszej parafii s. Zofia i s. Anna. Dziękujemy siostrą za ogromną pracę i wspaniałe świadectwo życia między nami. Za opiekę i dbałość o świątynie i jej otoczenie. Za wszelkie formy pracy i zaangażowania sióstr. Za życzliwość, za udzieloną potrzebującym pomoc, za radość i uśmiech, którymi siostry się dzieliły. Niech dobry Bóg za wszystko Wam wynagrodzi. Bóg zapłać 

7. Dziś na Mszach Św., szczególnie na Mszy św. o godz. 13.00 dziękujemy za 72 -letnią obecność wszystkich Sióstr Franciszkanki Rodziny Maryi w naszej parafii. Dziękując za ich pracę i zaangażowanie w parafii w ciągu tych lat prosimy Boga o wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla żyjących i łaskę nieba dla tych, które Bóg powołał do siebie. 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.