Ogłoszenia

Święto Przemienienia Pańskiego (6 sierpnia 2017)

 

1. Dziś zapraszamy na Litanie do Matki Bożej o godz. 17.30

2. Dziś wyruszy/ła Piesza Pielgrzymka Radomska na Jasną Górę. Będziemy towarzyszyć naszym pielgrzymom na Maryjnych Apelach Pielgrzymkowych o godz. 21.00 od dziś do niedzieli 13 sierpnia. Przed obrazem MB Częstochowskiej w dniach pielgrzymki będzie paliła się świeca symbol łączności z pielgrzymami.

3. W poniedziałek Msza Święta i spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym

4. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii.

5. W środę Msza św. i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej

6. Wyjazd do Częstochowy w niedzielę, 13 sierpnia o godz. 7.30 przy kościele. 

7. Od wczoraj trwa w naszym dekanacie Jerycho Różańcowe. W naszej parafii rozpocznie się w czwartek 17 sierpnia o godz. 19.00 i będzie trwało 24 godziny. Pragniemy, aby przed Najświętszym Sakramentem modliło się  w tym czasie jak najwięcej parafian. Plan adoracja parafian wg. ulic jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Informacje o Jerychu Różańcowym w Gazecie parafialnej.

8. Zachęcamy do zakupienia „Gościa niedzielnego”. Dziękujemy za ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać. 

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.