Ogłoszenia

XIX niedziela zwykła (13 sierpnia 2017)

 

1. Dziś o godz. 17.30 Litania do Serca Pana Jezusa

2. Dziś i jutro zapraszamy na godz. 21,00 na Maryjny Apel Pielgrzymkowy. Jutro poprowadzony będzie przez pielgrzymów naszej grupy nr 8. 

3. We wtorek 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Mszę Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie ziół. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy Świętej. W imieniu pielgrzymów naszej grupy nr 8, zapraszamy we wtorek na pogodny wieczór, który rozpocznie się po wieczornej Mszy Świętej i zakończy Apelem Jasnogórskim. Dziękujemy ks. Marcinowi Sajnogowi oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli, organizowali i współtworzyli w bieżącym roku naszą parafialną grupę pielgrzymkową nr 8. Bóg zapłać.

4. W czwartek Mszą Świętą o godz. 19.00 rozpoczniemy w naszej parafii Jerycho Różańcowe. Będzie to 24 godziny czas modlitwy, adoracji. Na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach jest plan adoracji parafian według ulic. W tym czasie poszczególne grupy z naszej parafii będą prowadziły modlitwy. Prosimy o zaproszenie kapłanów i siostry zakonne pochodzące z naszej parafii na Mszę święto o godz. 24.00. W piątek na Mszy świętej kończącej modlitwę oddamy rodziny naszej parafii w opiekę Matki Bożej. Zapraszamy.

5. Nasza parafia i Legion Maryi organizuje autokarową pielgrzymkę do Lwowa i na Kresy. Na trasie: Lwów, Olesko, Podhorce, Poczajów, Krzemieniec, Chocim, Zbaraż, Okopy św. Trójcy, Kamieniec Podolski. Termin 17 – 24 września 2017. Zapisy w zakrystii. Kontakt z ks. Krzysztofem Wabikiem. Cena 1300 zł/osoba. Wpłaty od 22-25 sierpnia. Informacje na plakacie w gablocie.

6. Dziękujemy za ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii. Bóg zapłać. 

7. Zachęcamy do zakupienia „Gościa niedzielnego”. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.