Ogłoszenia

XX niedziela zwykła 20 sierpnia 2017

 

1. Dziś zapraszamy na Różaniec o godz. 17.15.

2. W sobotę, 26 sierpnia - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W naszej świątyni Msze Święte będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Po każdej Mszy Świętej będzie dokonywany Akt zawierzenia naszej parafii Matce Bożej Królowej Polski. 

3. W następną niedzielę, 27 sierpnia będzie zbiórka do puszek ogłoszona przez ks. biskupa na rzecz poszkodowanych w wyniku zniszczeń spowodowanych przez burze i nawałnice w kilku województwach naszej ojczyzny.

4. W sobotę, 16 września, planujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. W tym roku przypada 140. rocznica objawień gietrzwałdzkich oraz 50. rocznica koronacji obrazu. Koszt wyjazdu to 80 zł. Zapisy wraz z wpłatami w zakrystii.

5. Dziękuje wszystkim wspólnotom i osobą zaangażowanym w Jerycho różańcowe w naszej parafii. Mamy nadzieję, że nasza modlitwa zostanie przez Boga wysłuchana.

6. Zachęcamy do zakupienia „Gościa niedzielnego”. 

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii, szczególnie za ubiegłotygodniową tacę remontową. Dziękujemy również za ofiary na konserwacje i strojenie organów. Bóg zapłać.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.