Ogłoszenia

XXIII niedziela zwykła 10 września 2017

 

1. Dziś, o godz. 17.30 nabożeństwo za zmarłych. Modlitwę poprowadzi Apostolstwo Dusz Czyśćcowych. Zapraszamy do modlitwy, szczególnie osoby, które w ostatnim czasie straciły swoich najbliższych.

2. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do Św. Teresy od Dzieciątka Jezus naszej Patronki. Intencje i prośby prosimy składać w zakrystii.

3. Zapraszamy młodzież na kolejny Apel Młodych, który odbędzie się w centrum Radomia, przed Urzędem Miasta, w sobotę 16 września o godzinie 18.00. Apel Młodych poprzedzać będą „Targi Młodych”. O godz. 16.45. zapraszamy na koncert Siewców Lednicy.

4. Gimnazjalistów klas trzecich i osoby pragnące przystąpić do sakramentu bierzmowania - zapraszamy w najbliższy wtorek i czwartek, po wieczornej Mszy świętej, do kancelarii parafialnej.

5. Wyjazd na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej - w sobotę o godz. 5.00. 

6. Nasza parafia i Legion Maryi w ramach "Klubu Dobrego Filmu" organizuje wyjście do kina Helios w dniu 18.09.2017  ( Poniedziałek) o godz. 19.00 na film pt. "Fatima ostatnia tajemnica.". Zapisy w zakrystii do 17.09.2017 (Niedziela) cena biletu 12 zł.

7. Nasza parafia, podobnie jak w ubiegłych latach wykupuje codziennie 10 obiadów dla dzieci w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2. Osoby, które chciałby wesprzeć to dzieło, prosimy o składanie ofiar w zakrystii lub przesłanie na konto parafii. Dziękujemy za ofiary już złożone na ten cel.

8. Dziękujemy za wszystkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii, szczególnie na renowacje i remont organów. Bóg zapłać.

9. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego. Kalendarze Gościa w zakrystii w cenie 5 zł. 

10. Dziś o godz. 19.00 w Domu Parafialnym rozpoczyna się nowy cykl katechez wspólnoty neokatechumenalnej. Katechezy będą we wtorki, czwartki i niedziele o godz. 19.00. Wysłuchajmy teraz izaproszenia na katechezy.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.