XXIV niedziela zwykła 17 września 2017r.

1. Dziś o godz. 17.15 zapraszamy na Różaniec.

2. We wtorek 19 września na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy dzieci klas 3 pragnących przygotować się do przyjęcia I Komunii Świętej w naszej parafii wraz z rodzicami. Po Mszy Świętej odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.

3. W piątek 22 września o godz. 19.00  rozpoczyna działalność Krąg biblijny prowadzony przez ks. Dariusza Sadkowskiego. Zapraszamy wszystkich pragnących poznawać Pismo Święte do Domu Parafialnego.

4. W najbliższy piątek 22 września pragniemy zaprosić młodzież z gimnazjum i szkoła średnia cykliczne spotkania młodzieżowe. Spotkania będą prowadzić ks. Marcin w Domu parafialnym. Zapraszamy.

5. Zapraszamy chętnych uzdolnionych muzycznie i grających na  instrumentach do tworzenia młodzieżowej scholii parafialnej. Kontakt z księdzem Marcinem.

6. Również w piątek 22 na Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczniemy Nowennę do św. Teresy od Dzieciątka Jezus jako przygotowanie do odpustu parafialnego

7. Trwa kolejny cykl katechez neokatechumenalnych. Katechezy odbywają się we wtorki, czwartki i niedziele o godz. 19.00. Zapraszamy.

8. Informujemy narzeczonych, którzy mają zawrzeć sakrament małżeństwa w 2018 roku, że od środy 27 września rozpocznie się cykl 10 obowiązkowych katechez dla wszystkich narzeczonych. Spotkania dla par naszego dekanatu będą odbywały się w środy o godzinie 19.00 w naszym Domu parafialnym

9. Wyszedł kolejny numer naszej Gazety parafialnej. W niej m.in. dowiemy się niemal wszystkiego o naszych parafialnych organach. Gazetę możemy wspierać ofiarami do puszek.

10. Organizujemy wyjazd na X Pielgrzymkę Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła w sobotę 7 X  2017 r. cena 20 zł. Zapisy w zakrystii.

11. W poniedziałek 25 września 2017 roku w Diecezjalnym Ośrodku Trzeźwości w Radomiu przy ul. Starokrakowskiej 144, odbędzie się Diecezjalny Kongres Trzeźwości. Szczegóły na plakacie.

12. Dziękujemy za wszystkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii, szczególnie za ubiegłotygodniową tacę na remont świątyni. Bóg zapłać.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.