Ogłoszenia

XXVI niedziela zwykła 1 października 2017

 

1. Dziś Uroczystość Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki naszej parafii. Jak co roku ofiary składane w dniu odpustu są przeznaczone na budowę kościoła w parafii pod wezwaniem św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kamerunie.

2. Dziś  wyjątkowo nabożeństwo różańcowe o godz. 16.45. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00. 

3. O godz. 17.15 zapraszamy dziś na recital organowy. W recitalu zagrają p. Damian Skierczyński oraz p. Piotr Dziewiecki. 

4. W poniedziałek Msza Święta Apostolstwa Pomocy dla Czyśćca o godz. 18.00.

5. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta, i comiesięczne spotkanie rady Rycerzy Kolumba. 

6. W środę, Msza święta Rycerstwa Niepokalanej o godz. 18.00.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek piątek i sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy w piątek po Mszy św. o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Mszą o godz. 8.00 rozpocznie się nabożeństwo I soboty miesiąca. 

2. Wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium w Wysokim Kole w sobotę o godz. 8.00. Całość pielgrzymki będzie odbywała się na powietrzy. Ubierzmy się odpowiednio i zabierzmy ze sobą krzesło turystyczne. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd.

3. W sobotę o godz. 14.00 w naszej świątyni mamy możliwość włączyć się w ogólnopolską akcję modlitewną „Różaniec do granic”. 

4. W najbliższą niedziele o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św.  Legionu Maryi.

5. Za tydzień przeżywać będziemy w całej Polsce XVII Dzień Papieski. Ofiary na Dzieło III Tysiąclecia będą zbierane po Mszach Świętych do puszek. W tym dniu będziemy mogli nabyć u młodzieży przed kościołem papieskie kremówki. 

6. Jest już książka intencji Mszy Świętych na najbliższy rok. Można zamawiać intencje w kancelarii parafialnej. 

7. Dziś kończy swoją praktykę organistowską w naszej parafii p. Damian Skierczyński. Dziękujemy za jego zaangażowaną i solidną pracę oraz życzymy Bożego błogosławieństwa.

8. Zachęcamy do nabycia Gościa niedzielnego. 

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii, szczególnie na obiady dla dzieci i remont organów. Bóg zapłać.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.