II Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2017

1.  Przeżywamy dziś Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Naszymi modlitwami otoczmy dziś tych, którzy ofiarnie głoszą Chrystusa w krajach misyjnych i przemieniają ludzkie serca, by były zdolne pokochać Pana. Możemy ich wesprzeć ofiarami do puszek.

2. Dziś, o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

3. W poniedziałek na Mszę Święta o godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

4. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Prośby i intencje zostawiamy w zakrystii.

5. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które prowadzić będą Franciszkanie Świeccy.

6. W środę o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

7. Wielkopostne nabożeństwa Drogi krzyżowej odprawiamy w każdy piątek: o godz. 16.30 – dla dzieci; 17.15 – dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży i pracujących.

8. 17 marca obchodzi swoje imieniny ks. Proboszcz. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji solenizanta w piątek o godz. 18.00.

9. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP będziemy liturgicznie obchodzić 20 marca w poniedziałek.

10. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność Caritas naszej diecezji. W deklaracje podatkowej możemy obok nr KRS dopisać „PZC Borki” dla naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Pomoc w wypełnianiu deklaracji w środy po godz. 17.00 w Domu Parafialnym.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego.

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii. Bóg zapłać.

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.