Ogłoszenia

XXVII niedziela zwykła 8 października 2017

 

1. Dziś w całej Polsce obchodzimy XVII Dzień Papieski. Miłość i wdzięczność naszemu Wielkiemu Rodakowi okażemy włączając się poparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która niesie pomoc uzdolnionej młodzieży. Zbiórka do puszek będzie po Mszach Świętych. Z racji Dnia Papieskiego będziemy mogli nabyć u młodzieży przed kościołem papieskie kremówki.

2. Trwa miesiąc różańcowy. Starajmy się uczestniczyć w nabożeństwach różańcowych odprawianych codziennie o godz. 17.00. 

3. We wtorek Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Modlitwy i prośby możemy zostawiać w zakrystii. Szczególnie polecamy zmarłych w ostatnim miesiącu.

4. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. Po Mszach świętych będzie ucałowanie relikwii błogosławionego. 

5. W najbliższą niedziele w tzw. niedzielę misyjną, będziemy wspierali ofiarami Misje i misjonarzy. 

6. Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 17.00 poprowadzą pielgrzymi naszej parafialnej grupy nr 8. Zapraszamy pielgrzymów i sympatyków do wspólnej modlitwy. 

7. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o uczestnictwie w codziennej modlitwie różańcowej. 

8. Zmianie uległa data spotkania bierzmowanych: z soboty, tj. 7-go października na sobotę 21-go października. Godziny pozostają te same. 

9. Osoby zainteresowane przyjęciem Bierzmowania - prosimy o kontakt z księdzem Robertem.

10. Od 1 października został zatrudniony w naszej parafii jako organista p. Radosław Rzepka. Życzymy p. Radosławowi owocnej pracy i Bożego błogosławieństwa.

11. Najbliższe dni przypominają nam prawdę świętych obcowania. Doceniajmy wartość wspólnej modlitwy Kościoła, za tych, których polecamy w modlitwie wypominkowej. Imiona zmarłych, za których odmawiamy codziennie różaniec w listopadzie oraz polecamy Bogu w każdą niedziele, prosimy składać w kancelarii parafialnej i zakrystii. 

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii, oraz na obiady dla dzieci. Bóg zapłać. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.