Ogłoszenia

XXVIII niedziela zwykła 15 października 2017

 

 

1. Codziennie w miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.00.

2. Dziś po Mszach Świętych Caritas Diecezji Radomskiej zbiera ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Meksyku.

3. Rycerze Kolumba wraz z Caritas Diecezji Radomskiej zapraszają do realizacji dzieła miłosierdzia, którego celem jest zakup inkubatora ratującego życie noworodków. W najbliższą niedziele po Mszach świętych będą zbierali porwane srebrne łańcuszki i inną uszkodzoną biżuterie z metali szlachetnych oraz ofiary na ten cel.

4. Od dziś, każdego dnia, również w następną niedzielę, w kaplicy miłosierdzia, po prawej stronie świątyni, będziemy mogli poprzeć inicjatywę ustawodawczą „zatrzymaj aborcję”.

5. W najbliższą niedziele w tzw. niedzielę misyjną rozpoczynamy Tydzień misyjny i będziemy wspierali ofiarami Misje i misjonarzy. 

6. Parafia św. Teresy i Kuria Legionu Maryi w Radomiu organizuje z okazji 160 -lecia Objawień w Matki Bożej w  Lourdes - samolotową 9 dniową pielgrzymkę do Lourdes i Monstserrat w terminie 16-24.06.2018r. Cena ok. 3550 /os - zapisy do 31.12.2017r. Bliższe informacje i zgłoszenia, u ks. Krzysztofa. 

7. Nasza parafia i Legion Maryi w ramach Klubu Dobrego Filmu organizuje wyjście do kina Helios w dniu 23.10.17r ( Poniedziałek). o godz. 19.00 na film pt. "Dwie korony - święty jakiego nie znał świat" Zapisy w zakrystii do niedzieli 22.10.17r. cena biletu 12 zł.

8. Imiona zmarłych do mającej wiele wieków modlitwy wypominkowej Kościoła, za których w listopadzie odmawiamy codziennie różaniec oraz polecamy Bogu w każdą niedziele, prosimy składać w kancelarii parafialnej i zakrystii. 

9. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na działalność Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 2614 zł.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii oraz na obiady dla dzieci. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową tacę remontową.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.