Ogłoszenia

XXXI Niedziela Zwykła (5 listopada 2017)

 

1. Codziennie przez cały listopad modlimy się o godz. 17.00 za naszych zmarłych, odmawiając różaniec i wspominając ich imiona, które poleciliśmy w wypominkach. 

2. W poniedziałek o godz. 18.00 – Msza Święta i modlitwy Apostolstwa Pomocy dla Czyśćca. Zapraszamy jutro wszystkich pragnących dołączyć do tej wspólnoty, która cały rok modlitwą wspomaga zmarłych. 

3. We wtorek o 18.00 Msza Święta i spotkanie Rycerzy.

4. W środę o 18.00 Msza Święta i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. 

5. W sobotę 11 listopada, przypada 99. rocznica odzyskania  przez Polskę niepodległości. Tego dnia o godz. 10.00 będziemy modlić się w intencji Ojczyznę. Niech wywieszone w tym dniu flagi będą wyrazem naszej polskiej tożsamości i miłości do Ojczyzny. 

6. Również w sobotę na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Marcina Sajnoga obchodzącego swoje imieniny. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem wdzięczności za pracę ks. Marcina.

7. W niedzielę o godz. 18.00 Msza Św. Legionu Maryi

8. Za tydzień w całej Polsce wspieramy ofiarami do puszek dzieło Pomocy Kościołowi w Potrzebie – to Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. 

9. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii oraz na obiady dla dzieci. Bóg zapłać. 

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.