Ogłoszenia

XXXII Niedziela Zwykła (12 listopada 2017)

 

1. Codziennie przez cały listopad modlimy się o godz. 17.00 za naszych zmarłych, odmawiając różaniec i wspominając ich imiona, które poleciliśmy w wypominkach. 

2. Dziś zbieramy ofiary do puszek z racji obchodzonego Dnia Solidarności z Kościołami Prześladowanymi. Ofiary te są przeznaczone na pomoc wspólnotom katolickim cierpiącym prześladowanie w różnych miejscach na świecie.

3. W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy do Domu parafialnego  rodziców wraz dziećmi z klas 7 szkoły podstawowej, w sprawie przygotowania do sakramentu Bierzmowania.

4. We wtorek Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii. W sposób szczególny modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian.

5. W środę na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. 

6. W czwartek 16 listopada imieniny obchodzi prałat Edmund Marcinkiewicz. W duchu wdzięczności za wszelką posługę w naszej parafii otaczamy Solenizanta serdeczną modlitwą. W Jego intencji zostanie odprawiona Msza Św. w czwartek o godz. 18.00. 

7. Wszystkich pragnących śpiewać w naszym parafialnym zespole Michael zapraszamy na próby we wtorek i środę o godz. 19.00 do Domu Parafialnego.

8. W 1917 roku powstało Rycerstwo Niepokalanej. Maksymilian Kolbe postanowił powołać do istnienia ruch, który przez modlitwę z Maryją będzie wspiera Kościół. Wszystkich, którzy chcą w parafii włączyć się do tej wspólnoty mogą zapisać się w zakrystii.

9. Zbierając uszkodzoną biżuterie i datki na inkubator dla niemowląt Rycerze Kolumba z naszej parafii zebrali 1700 zł.

10. Za tydzień taca będzie przeznaczona na funkcjonowanie i remonty w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

11. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego. 

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii oraz za ofiary na obiady dla dzieci. Bóg zapłać. 

13. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.