XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2017)

1. Zapraszamy codziennie na różaniec w intencji zmarłych z modlitwą wspominkową o godz. 17.00.

2. Dziś taca przeznaczona jest na utrzymanie i remonty w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

3. W środę wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Dziękujemy panu Radosławowi organiście - oraz zespołowi Michael, księdzu Marcinowi Sajnogowi oraz prowadzonym przez niego scholom, za ubogacanie naszej liturgii. Za śpiewających i grających będziemy się modlić w środę o godz. 18.00.

4. W sobotę 25 listopada zapraszamy na modlitwę tych, którzy podjęli adopcję dziecka poczętego na Mszę św. o godz. 18.00.

5. Nasza parafia i Legion Maryi w ramach Klubu Dobrego Filmu organizuje wyjście do kina Helios w dniu 27.11.17r (Poniedziałek). o godz. 19.00 na film pt. "Sprawa Chrystusa" Zapisy w zakrystii do Niedzieli 26.11.17r. cena biletu 12 zł.

6. W poprzednią niedzielę na pomoc chrześcijanom prześladowanym zebraliśmy do puszek 1725 zł.

7. Zachęcamy do zakupienia „Gościa niedzielnego”.

8. Dziękujemy za ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii, za tacę remontową oraz ofiary na obiady dla dzieci. Bóg zapłać.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.