II Niedziela Adwentu (10 grudnia 2017)

1. Dziś o godz. 17.30 zapraszamy na litanię do Serca Pana Jezusa.

2. W całej Polsce wspieramy dziś modlitwą i ofiarami do puszek Kościół na Wschodzie.

3. Wszystkie dzieci zapraszamy w dni powszednie na roraty o godz. 18.00, a dorosłych na 6 rano.

4. We wtorek Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii. W sposób szczególny modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian.

5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy w środę na godz. 18.00. W ramach kolejnego etapu przygotowań dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki.

6. W przyszłą niedzielę, począwszy od godz. 6.30 na wszystkich Mszach Świętych, rozpoczną się Parafialne Rekolekcje Adwentowe. Będzie je głosił ks. Piotr Pieczatowski - pallotyn. Módlmy się o owocne przeżycie rekolekcji.

7. Parafialny Zespół Caritas gorąco prosi o wsparcie swoich inicjatyw przedświątecznych. Są w zakrystii serduszka z imionami dzieci, które pragniemy obdarzyć paczką świąteczną. Będzie od jutra wystawiony kosz na trwałe produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla potrzebujących. Za tydzień poprosimy o ofiary do puszek na pomoc najuboższym rodzinom naszej parafii. Rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Młodzież rozprowadza kartki świąteczne, sianko na stół wigilijny oraz drobne prezenty.

8. Poświęcone w ubiegłą niedzielę opłatki możemy nabywać u woluntariuszy w kruchcie lub w zakrystii. Parafia nie rozprowadza opłatków w mieszkaniach. Wyszedł kolejny numer naszej Gazety parafialnej.

9. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii. Bóg zapłać.

11. Wszystkich solenizantów i jubilatów obchodzących w tym tygodniu swoje święta, polecamy Bogu i wypraszamy potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.