Ogłoszenia

III Niedziela Wielkiego Postu 19 marca 2017

 1. Dziś, o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.

 2. Z racji niedzieli liturgiczną uroczystość św. Józefa będziemy obchodzić w poniedziałek

 3. We wtorek o godz. 19.00 w Domu parafialnym nadzwyczajne spotkanie wszystkich Rycerzy Kolumba.

 4. W środę rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży. W naszej parafii zapraszamy na godz. 11.00 młodzież gimnazjum i młodzież ponadgimnazjalną. Po południu spotkanie dla wszystkich o godz. 16.00. Szczegółowy plan w gablotach przed kościołem i w szkołach.

 5. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które prowadzić będą Franciszkanie Świeccy.

 6. Wielkopostne nabożeństwa Drogi krzyżowej odprawiamy w każdy piątek: o godz. 16.30 – dla dzieci; 17.15 – dla dorosłych i o 19.00 dla młodzieży i pracujących.

 7. W piątek o godzinie 11:00 w naszym kościele zostanie wystawiony spektakl „Miłość jedyna jest” w wykonaniu Grupy Teatralnej Stowarzyszenia Twórczości Artystycznej Osób z Zespołem Downa „OPATRZNOŚĆ” w ramach rekolekcji wielkopostnych dla młodzieży. Wszystkich parafian bardzo serdecznie zapraszamy.

 8. W piątek od godz. 15.00 zapraszamy wszystkich na proponowane przez papieża Franciszka. „24 godziny dla Pana”. Przez całą dobę, w dzień i w nocy będziemy trwali w adoracji najświętszego sakramentu. Znajdźmy chwilę, aby przedstawić Bogu swoje sprawy, by polecić parafię, Ojczyznę, Kościół Święty. W gablocie mamy godziny poszczególnych grup parafialnych. Zapraszamy.

 9. W sobotę, 25 marca - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 10.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Deklaracje w tygodniu w zakrystii.

 10. 25 marca 2017 roku, w katedrze radomskiej, o godzinie 11.00, na Mszy Świętej będziemy dziękować Panu Bogu za dwadzieścia pięć lat Diecezji Radomskiej.

 11. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność Caritas naszej diecezji.

 12. W przyszłą niedzielę poprosimy o ofiary do puszek na dekorację i kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu.

 13. Istnieje możliwość zorganizowania pielgrzymki do Meksyku w dn. 1-12 października. Cena 8500 zł. Szczegóły u ks. Sławomira Szustaka.

 14. Zachęcamy do zakupienia Gościa niedzielnego

 15. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii, szczególnie za ubiegłotygodniową tacę remontową i obiady dla dzieci. Bóg zapłać.

 16. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wiele Bożych łask i opieki Matki Bożej.