Ogłoszenia

Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 31 grudnia 2017

 

1. Dzisiaj o godz. 17.30 Rycerze Kolumba zapraszają na różaniec

2. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 podziękujemy Bogu za rok, który pozwolił nam przeżyć oraz zawierzymy Bożej opatrzności czas, który nadchodzi.

3. Wczoraj miała miejsce zabawa zorganizowana przez Parafialny Zespół Caritas, podczas której dzieci zostały obdarowane paczkami. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Serduszko oraz tym, którzy złożyli ofiary do puszek oraz ofiarowali produkty żywnościowe składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy woluntariuszom z Parafialnego Zespołu Caritas, którzy zorganizowali na ten cel zbiórki do puszek oraz wczorajszą zabawę dla dzieci.

4. Jutro Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będą odprawiane w porządku niedzielnym.

5. W środę o 18.00 Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w piątek na Mszach Świętych.

7. Nabożeństwo I soboty miesiąca rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 6.30

8. W sobotę 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Przypominamy, że jest to święto nakazane, w które mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy Świętej. W naszej świątyni Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary na tace z tego dnia przeznaczone są na misje. Na każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie kredy i kadzidła. Podtrzymujmy piękną tradycję oznaczania mieszkań poświęconą kredą, wypisując inicjały Trzech Króli i datę kolejnego roku. Kredę, kadzidło i węgielek, możemy kupić w cenie 3 zł w kruchcie u młodzieży zbierającej na wyjazdy wakacyjne. Wszystkie dzieci zapraszamy na  Mszę Św. o godz. 11.00. O godz. 12.00 na Rynku w Radomiu rozpocznie się VI Orszaku Trzech Króli. 6 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy do Katedry Radomskiej na Mszę Św. z okazji 25-lecia sakry bpa Henryka Tomasika.

9. W następną niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na opłatek pielgrzymów i sympatyków grupy pielgrzymkowej nr 8. 

10. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, w następną niedzielę 7 stycznia na, " Rodzinny Konkurs Kolęd ", który odbędzie się w Domu Parafialnym o godz. 14.30. Dla zwycięzców przewidziane zostały nagrody.

11. Z racji kolędy kancelaria parafialna, w tym tygodniu będzie czynna od 8.00 do 9.00 i po wieczornej Mszy świętej. Porządek kolędy:

12. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii. Bóg zapłać. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.