Niedziela Chrztu Pańskiego (7 styczna 2018)

1. Dziś zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na, "Rodzinny Konkurs Kolęd", który odbędzie się w Domu Parafialnym o godz. 14.30.

2. O godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej.

3. O godz. 19.00 zapraszamy na opłatek pielgrzymów i przyjaciół grupy pielgrzymkowej nr 8.

4. W poniedziałek Msza Święta Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym i spotkanie

5. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii. Szczególnie modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian.

6. W środę Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej

7. Przypominamy narzeczonym, o 10 spotkaniach przygotowujących do przyjęcia Sakramentu Małżeństwa. Najbliższy cykl rozpoczyna się we wtorek 16 stycznia w Domu Parafialnym o godz. 19.00.

8.  Przypominamy, że nasza parafia i Kuria Legionu Maryi w Radomiu organizuje z okazji 160 -lecia Objawień w Matki Bożej w  Lourdes - samolotową 9 dniową pielgrzymkę do Lourdes i Monstserrat w terminie 16-24.06.2018r. Cena ok. 3550 /os. Bliższe informacje i zgłoszenia, u ks. Krzysztofa.

9. W najbliższym tygodniu Kancelaria parafialna będzie czynna przed południem od godz. 9 do 10 i po Mszy Świętej o godz. 18.00. Porządek kolędy w tym tygodniu:

10. Dziękujemy za wszystkie ofiary, jakie wpłynęły na rzecz parafii. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.