Ogłoszenia

II Niedziela zwykła 14 styczna 2018

 

 

1. Dziś o godz. 17.30 – Litania do Serca Pana Jezusa

2. Od jutra podczas ferii nie będzie Mszy Św. o 6.30.

3. We wtorek 16 stycznia w Domu Parafialnym o godz. 19.00 rozpoczyna się cykl 10 spotkań przygotowujących do przyjęcia Sakramentu Małżeństwa dla narzeczonych.

4. W czwartek 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.

5. W piątek 19 stycznia br., przypada dzień imienin naszego Pasterza, Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Msza Święta w intencji Dostojnego Solenizanta w Katedrze o godz. 18.00. 

6. Wczoraj zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za przyjęcie, życzliwość i atmosferę modlitwy, w której byliśmy goszczeni. Bóg zapłać również za ofiary na potrzeby naszej parafii złożone podczas „kolędy”. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kapłana w ustalonym przez nas terminie, prosimy o kontakt w zakrystii lub kancelarii.

7. Kancelaria parafialna, od jutra będzie czynna w normalnym czasie tj. rano od godz. 9.00 do 10.00; po południu od 16.00 do 17.00.

8. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie w minionym tygodniu wpłynęły na rzecz parafii oraz za ofiary na obiady dla dzieci. Bóg zapłać. 

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.